1. Wniosek na prowadzenie prac konserwatorskich restauratorskich badań konserwatorskich innych działań

Wniosek na prowadzenie prac konserwatorskich restauratorskich badań konserwatorskich innych działań... Czytaj więcej 1. Wniosek na prowadzenie prac konserwatorskich restauratorskich badań konserwatorskich innych działań

2 . Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytków za granicę (kraje Unii Europejskiej)

Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytków za granicę (kraje Unii Europejskiej)... Czytaj więcej 2 . Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytków za granicę (kraje Unii Europejskiej)

3. Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytków za granicę (poza kraje Unii Europejskiej)

Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytków za granicę (poza kraje Unii Europejskiej)... Czytaj więcej 3. Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytków za granicę (poza kraje Unii Europejskiej)

4. Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia na wywóz zabytku za granicę na stałe

Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia na wywóz zabytku za granicę na stałe... Czytaj więcej 4. Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia na wywóz zabytku za granicę na stałe

5. Wniosek o wydanie wielokrotnego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytku za granicę (kraje Unii)

Wniosek o wydanie wielokrotnego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytku za granicę (kraje Unii)... Czytaj więcej 5. Wniosek o wydanie wielokrotnego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytku za granicę (kraje Unii)

6. Wniosek o wydanie wielokrotnego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytku za granicę (poza Unię)

Wniosek o wydanie wielokrotnego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytku za granicę (poza Unię)... Czytaj więcej 6. Wniosek o wydanie wielokrotnego pozwolenia indywidualnego na czasowy wywóz zabytku za granicę (poza Unię)

7. Wniosek o wydanie wielokrotnego pozwolenia ogólnego na wywóz czasowy zabytków za granicę

Wniosek o wydanie wielokrotnego pozwolenia ogólnego na wywóz czasowy zabytków za granicę (dla muzeów i innych instytucji kultury)... Czytaj więcej 7. Wniosek o wydanie wielokrotnego pozwolenia ogólnego na wywóz czasowy zabytków za granicę

8. Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia na czasowy wywóz za granicę muzealium

Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia na czasowy wywóz za granicę muzealium, które nie stanowi zabytku w rozumieniu art. 3 pkt. 1 ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece... Czytaj więcej 8. Wniosek o wydanie jednorazowego pozwolenia na czasowy wywóz za granicę muzealium

9. Wniosek – dobra kultury

Wniosek – dobra kultury... Czytaj więcej 9. Wniosek – dobra kultury

10. Oświadczenie – czasowy wywóz zabytku

Oświadczenie – czasowy wywóz zabytku... Czytaj więcej 10. Oświadczenie – czasowy wywóz zabytku

Close Search Window