Radom

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro interesantów i pracowników Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków Delegatury  w Radomiu zmuszeni jesteśmy ograniczyć osobiste załatwianie spraw w urzędzie, na podstawie par. 24 ust. 1 i 5 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020 poz. 1758).W sprawach bieżących zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego   z inspektorami zajmujących się Państwa sprawą.

ograniczamy osobiste załatwianie spraw w urzędzie lecz wciąż jesteśmy do Państwa dyspozycji

Prosimy o składanie wniosków   wraz z dokumentacją do skrzynki podawczej mieszczącej się w przedsionku budynku przy ul. Żeromskiego 53  / od strony Pl. Corazziego/ z możliwością poświadczenia wpływu (w przypadku potrzeby poświadczenia wpływu prosimy  o informację telefoniczną ) lub przesyłanie dokumentów dotyczących prowadzonych postępowań za pośrednictwem platformy ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP) lub pocztą: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie,  ul. Żeromskiego 53 26-600 Radom

Informacji telefonicznej udzielać będziemy wyłącznie pod numerem telefonu:
48 – 3638514,  3369214

Archiwum Urzędu będzie nieczynne do odwołania. Możliwość informacji telefonicznej i e- mail

 

W wyjątkowych wypadkach (sprawy wymagające natychmiastowej interwencji) pisma składane osobiście do Urzędu będą odbierane przez pracownika  w przedsionku budynku, a wszelkie dalsze konsultacje będą przeprowadzane telefonicznie.

Odwołane zostają wyjazdy w teren oraz spotkania w Urzędzie, z wyjątkiem odbiorów prac, zatwierdzania kosztorysów i rozliczania dotacji MWKZ i Urzędu Marszałkowskiego i MKiDN, w przypadku których spotkania umawiane są przez pracownika prowadzącego sprawę.

Kontaktowanie się w trybie skarg i wniosków jest możliwe po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.

 

Z życzeniami zdrowia

Witold Bujakowski

Kierownik Delegatury

 

Dane kontaktowe pozostają bez zmian :

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków

Delegatura w Radomiu

Żeromskiego 53

26-600 Radom

 tel. 48-3638514, 36392-14

e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP)

 

---------------------------------------------

Delegatura w Radomiu

Kierownik: Witold Bujakowski
tel.: 48 363 92 14; tel/fax: 48 363 85 14
adres: ul. Żeromskiego 53, 26-600 Radom

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delegatura w Radomiu obejmuje powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński oraz Radom - miasto na prawach powiatu.

 

Siedziba Delegatury w Radomiu  

        

 Proszę kliknąć tutaj aby zobaczyć mapę dojazdu do Delegatury.

Uwaga! Delegatura w Radomiu mieści się w budynku Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego - Delegatura Placówka Zamiejscowa w Radomiu. Na mapie lokalizacja zaznaczona jest literką "A". 

Do pobrania Rejestr Zabytków z obszaru działania Delegatury w Radomiu. Proszę kliknąć na poniższy link:

 

Rejestr Zabytków

 

Powyższy Rejestr Zabytków jest w formie pliku PDF. Zaleca się kliknąć prawym klawiszem myszy na powyższy link i wybrać opcję: "Zapisz element docelowy jako..." 
 
Uwaga! Do otworzenia plików w formie PDF wymagany jest program Adobe Reader, który można pobrać tutaj

 

 

Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g