Ostrożne otwarcie

poniedziałek, 01 czerwca 2020 08:02

Od 1 czerwca wznawiamy bezpośrednią obsługę interesantów, z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz z zapewnieniem bezpieczeństwa naszych gości i pracowników. W trakcie wizyty w urzędzie niezbędne będzie zachowanie dwumetrowych odstępów między osobami oraz używanie maseczek i rękawiczek. Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, prosimy o niezgłaszanie się bez wcześniej umówionej wizyty, chyba że ogranicza się ona do złożenia korespondencji w kancelarii urzędu.

Dni i godziny pracy urzędu: poniedziałek od godz. 9:00 do godz. 17:00, w pozostałe dni powszednie od godz. 8:00 do godz. 16:00.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwu i naszym pracownikom, zamontowane zostały osłony pleksi, które chronią przed potencjalnym zarażeniem przy bezpośrednim kontakcie. Dopuszczalna liczba klientów w danym pomieszczeniu nie może przekraczać jednej osoby na stanowisko obsługi. W przypadku kancelarii naszego urzędu, będą to dwie osoby, ponieważ jedno stanowisko obsługuje interesantów Stołecznego Konserwatora Zabytków. Pozostałe osoby będą proszone o oczekiwanie na zewnątrz. Aby maksymalnie skrócić czas wizyty w urzędzie, zachęcamy do przynoszenia gotowych, wypełnionych wniosków. Na spotkania z pracownikami merytorycznymi należy umawiać się telefonicznie. Po osoby umówione wychodzi pracownik urzędu. Przy wejściu prosimy o założenie maseczki i zdezynfekowanie dłoni.

Nadal zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy będą udzielać wszelkich informacji od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) w godz. 12.00-13.30, pod numerami telefonów wydziałów i delegatur. Wciąż niektórzy pracownicy urzędu pracują zdalnie, przebywają na urlopie lub korzystają z prawa do opieki nad dziećmi. Zachęcamy do przesyłania dokumentacji dotyczącej prowadzonych postępowań za pośrednictwem platformy ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP), a także pocztą lub kurierem: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie, ul. Nowy Świat 18/20, Warszawa 00-373.

W tym samym trybie pracują delegatury naszego urzędu w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

Powyższe wymogi wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

 

UWAGA, URZĄD DOSTĘPNY TYLKO ZDALNIE!

środa, 25 marca 2020 08:01

Zgodnie z § 10 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. 2020 r. poz. 491), mając na uwadze wspólne bezpieczeństwo zmuszeni jesteśmy do zawieszenia wizyt w urzędzie i do odwołania całkowitego zamknięcia dla interesantów naszej kancelarii. Informujemy, że większość pracowników urzędu pracuje zdalnie, przebywa na urlopie lub korzysta ze zwolnienia. W sprawach bieżących zachęcamy do kontaktu mailowego z inspektorami lub kierownikami poszczególnych komórek organizacyjnych zajmujących się Państwa sprawą.

Prosząc o wyrozumiałość, zalecamy przesyłanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych postępowań za pośrednictwem platformy ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP) lub pocztą: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie, ul. Nowy Świat 18/20, Warszawa 00-373.

W tym samym trybie pracować będą delegatury naszego urzędu w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

Informacji telefonicznej udzielają wyłącznie sekretariaty urzędu i delegatur, od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-15.00.

Kontakt telefoniczny do sekretariatu Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie, tel. 22 44 30 400, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delegatura w Ciechnowie, tel. 23 672 49 52, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Delegatura w Ostrołęce, tel. 29 764-22-38, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Delegatura w Płocku, tel. 24 262-76-71, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Delegatura w Radomiu, tel. 48 363-92-14, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Delegatura w Siedlcach, tel. 25 633-94-58, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Archiwum aktualności:
Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g