ZDALNY URZĄD

Szanowni Państwo!

Informujemy, że do odwołania wydłużono możliwość wykonywania pracy zdalnej przez pracowników urzędów, zaś do 17.12.2021 r. przedłużono ograniczenia w działalności urzędów administracji publicznej lub jednostek organizacyjnych wykonujących zadania o charakterze publicznym.

Prosząc o wyrozumiałość, zalecamy kontakt mailowy z inspektorami. W przypadku, gdy kontakt telefoniczny jest niezbędny, pracownicy Wydziału Zabytków Warszawy będą odbierali telefony od godziny

WYDZIAŁ ZABYTKÓW WARSZAWY
 
Telefon dyżurny: (22) 398 38 09 (w godzinach 09.00 – 15.00, z wyjątkiem środy)
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Środa jest dniem pracy wewnętrznej. Pracownicy nie odbierają telefonów.
W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy.
 
W pozostałe dni pracownicy Wydziału Zabytków Warszawy odbierają telefony w godzinach 08:15 – 11:00:


- poniedziałki, wtorki, czwartki


 Kinga Bogdanowska-Dzigowska
 Agnieszka Kowalska
 Agata Kruczyńska
 Bartłomiej Lis
 Katarzyna Majek-Raducha
 Nina Ogrodowczyk
 Monika Ośkiewicz
 Magdalena Piwowarska
 Paulina Surowiec – Rozwadowska


- wtorki, czwartki, piątki


 Krzysztof Kaliściak
 Katarzyna Bielas-Suliga
 Ewa Cwynar
 Anna Czerwińska
 Paulina Glinka
 Ewa Knaflewska
 Marek Kurzela
 Kinga Wojno-Strubińska
 

--------------------------------------------------------------

Telefony do poszczególnych osób są dostępne w zakładce „Kontakt”.


 


Odwołana zostaje większość wyjazdów w teren oraz spotkania w urzędzie, z wyjątkiem odbioru prac, zatwierdzania kosztorysów i rozliczania dotacji, w przypadku których spotkania umawiane będą przez pracownika prowadzącego sprawę. Kontaktowanie się w trybie skarg i wniosków jest możliwe po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu. 

Prosząc o wyrozumiałość, zalecamy przesyłanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych postępowań za pośrednictwem platformy ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP) lub pocztą: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie, ul. Nowy Świat 18/20, Warszawa 00-373.

W podobnym trybie pracować będą delegatury naszego urzędu w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach (szczegóły i dane kontaktowe - na podstronach delegatur urzędu). Informacji telefonicznej udzielają przede wszystkim sekretariaty urzędu i delegatur, od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania.

Kontakt telefoniczny do sekretariatu Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie: tel. 22 44 30 400, e-mail:     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Kontakt do Wydziału Zabytków Warszawy: tel. dyżurny 22 398 38 09 (w godzinach 11.00 – 13.00, z wyjątkiem środy), e-mail:     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delegatura w Ciechanowie, tel. 23 672 49 52, e-mail:     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delegatura w Ostrołęce, tel. 29 764 22 38, e-mail:     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delegatura w Płocku, tel. 24 262 76 71, e-mail:     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delegatura w Radomiu, tel. 48 363 92 14, e-mail:     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delegatura w Siedlcach, tel. 25 633 94 58, e-mail:     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Podstawa prawna: par. 25 ust. 1 pkt 2 lit c, par. 21, par. 22 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 861, 879, 905 i 957) w brzmieniu nadanym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2021 poz. 2177).

Archiwum aktualności:
Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g