Targi Dziedzictwo – zaproszenieRafał Nadolny - Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków, jako patron Ogólnopolskich Dni Konserwatorskich, odbywających się w ramach III Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków, oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO, zaprasza na targi, które odbędą się 7-9 października 2015 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Rejestrować się można tutaj.

Więcej informacji o wydarzeniach znajduje się na stronie targów.

Program [pobierz]

Targi Dziedzictwo od swojej premierowej edycji w 2013 roku stały się branżowymi targami wyposażenia i usług dla archiwów, bibliotek i muzeów, które obejmowały kompleksowo zagadnienia związane z tą dziedziną i dostarczyły fachowej wiedzy w tym obszarze.

Od 2014 poszerzono targi o sektor ochrony i konserwacji zabytków, który stał się dopełnieniem dla dotychczasowej problematyki ze sfery archiwistyki, bibliotekarstwa i muzealnictwa. Jest to próba kontynuacji i nawiązania do dobrych tradycji organizowanych w latach 2005 – 2007 Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Rewitalizacji Miast ZABYTKI, które swym patronatem objął wówczas Generalny Konserwator Zabytków.

Impreza ta ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy podmiotami produkującymi i dystrybuującymi sprzęt i usługi specjalistyczne, a konserwatorami zabytków czy administratorami archiwów, bibliotek i muzeów. Ponownie targi będą składać się z części wystawowej oraz konferencyjnej, obejmującej najważniejsze i nowe zagadnienia związane z tematyką ochrony, konserwacji, wyposażenia, usług i programów komputerowych, zarządzania dokumentacją, jak również z pokrewnymi dziedzinami umożliwiając implementację nowych rozwiązań i usług oraz usprawniając współpracę i wymianę doświadczeń.


Agnieszka Żukowska
Rzecznik Prasowy
Mazowieckiego Wojewódzkiego
Konserwatora Zabytków


Archiwum aktualności:
Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g