„Nowe życie zabytków militarnych” – zaproszenie na konferencję

Już czwarte spotkanie z cyklu Szansa dla zabytków odbędzie się w dniach 9-10 grudnia 2013 roku w Muzeum Historycznym w Legionowie.

W trakcie jego zamierzamy zapoznać uczestników z problematyką zabytków militarnych oraz umożliwić zwiedzanie obiektów zazwyczaj niedostępnych dla szerokiej publiczności. Wydarzenie to nabiera dodatkowego znaczenia z uwagi na wyczekiwaną przez wiele lat sprzedaż Twierdzy Modlin prywatnemu inwestorowi. Z tego względu, szczególną uwagę poświęcimy tematyce dalszego rozwoju samej twierdzy w formule Smart City w kontekście programu AirLED, dotyczącego terenów okołolotniskowych.

Organizatorami konferencji są: Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków, Biuro Badań i Dokumentacji Zabytków EwidencjaZabytkow.pl oraz Muzeum Historyczne w Legionowie.

Patronat nad wydarzeniem objął Minister Obrony Narodowej, Marszałek Województwa Mazowieckiego i Wojewoda Mazowiecki.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa poprzez formularz umieszczony pod adresem: http://ewidencjazabytkow.pl/formularz lub bezpośrednio w biurze obsługi konferencji: (22) 318 72 71 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegółowy program znajduje się tutaj.

Zapraszam w imieniu Organizatorów.


Agnieszka Żukowska
Rzecznik Prasowy
Mazowieckiego Wojewódzkiego
Konserwatora Zabytków


Archiwum aktualności:
Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g