Termin nadsyłania prac na konkurs przedłużony

Termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny "Moje życie wśród zabytków" przesunięty do 31 grudnia 2011 r.

Jak przedstawić zabytkowe otoczenie jako przestrzeń życia współczesnego człowieka?  Z takim tematem zmierzą się uczestnicy konkursu fotograficznego ogłoszonego przez Rafała Nadolnego Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Zdjęcia w formacie JPG lub TIF zapisane na płycie CD  z tekstem komentarza oraz odbitkami w formacie 13 x 18 wraz z kartą zgłoszenia (do pobrania) należy przesyłać do Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie do dnia
31 grudnia 2011 r.

Zadaniem konkursowym dla uczniów szkół gimnazjalnych
i ponadgimnazjalnych z terenu Mazowsza jest przygotowanie fotoreportażu składającego się z maksymalnie pięciu zdjęć, opatrzonych autorskim komentarzem.  Fotografie mają uchwycić i zobrazować momenty, w których działalność ludzka ?ożywia? zabytkowy obiekt. Temat podlega dowolnej interpretacji. Przykładem może być zarówno praca w zabytkowym obiekcie,  impreza w klubie mieszczącym się w zaadaptowanym do tego celu zabytkowym budynku postindustrialnym, jak i koncert fortepianowy zorganizowany w Dworku Fryderyka Chopina.

Zależy nam na zwiększeniu świadomości i kreatywności młodzieży
w zakresie wykorzystania i adaptacji zabytkowych obiektów
do współczesnych potrzeb społecznych.  Zwycięskie fotoreportaże zostaną zaprezentowane w galerii na stronie internetowej Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
250px-Canon_30D-2

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia do pobrania
Archiwum aktualności:
Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g