„Otwarte ogrody” w Zalesiu Dolnym

Indiańska wioska, teatr Gagatki Beatki ? Ojcowie i Matki, kiermasz książek, wieczór z poezją, koncert Kuby Sienkiewicza i wiele innych atrakcji czeka na mieszkańców Mazowsza 27 i 28 sierpnia w ogrodach Zalesia Dolnego.

?Otwarte Ogrody? ? to cykliczna impreza organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Zalesia Dolnego. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Rafał Nadolny p. o. Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

W sobotę 27 sierpnia w ogrodzie artystycznym znanej pisarki i dziennikarki Manuli Kalickiej będzie można dowiedzieć się jak napisać książkę i odnieść sukces oraz czy literatura dla kobiet jest potrzebna. Znajdzie się również coś dla najmłodszych mieszkańców Mazowsza, teatr Gagatki Beatki ? Ojcowie i Matki zafascynuje nas przedstawieniem ?Jaś i Małgosia?. W ogrodzie leśnym godzinach popołudniowych odbędzie się projekcja unikalnego, archiwalnego filmu z lat 1943 i 1944 roku nakręconego w Zalesiu Dolnym.

Drugi dzień upłynie pod znakiem warsztatów śpiewaczych. Będzie można podziwiać rękodzieła artystów-amatorów z regionu, wystawy fotograficzne. Najmłodsi będą malować lampiony. To wszystkie atrakcje będą dostępne w ogrodzie ? targowisko p(różności). W niedzielę w ogrodzie leśnym koncert zagra Kuba Sienkiewicz ? solista zespołu Elektryczne Gitary.

Szczegółowy program festiwalu ?Otwarte Ogrody? do pobrania

otwarte-ogrody-zalesie-doln

fot. www.piaseczno24.pl

Archiwum aktualności:
Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g