UWAGA, URZĄD DOSTĘPNY TYLKO ZDALNIE!

Zgodnie z § 10 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. 2020 r. poz. 491), mając na uwadze wspólne bezpieczeństwo zmuszeni jesteśmy do zawieszenia wizyt w urzędzie i do odwołania całkowitego zamknięcia dla interesantów naszej kancelarii. Informujemy, że większość pracowników urzędu pracuje zdalnie, przebywa na urlopie lub korzysta ze zwolnienia. W sprawach bieżących zachęcamy do kontaktu mailowego z inspektorami lub kierownikami poszczególnych komórek organizacyjnych zajmujących się Państwa sprawą.

Prosząc o wyrozumiałość, zalecamy przesyłanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych postępowań za pośrednictwem platformy ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP) lub pocztą: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie, ul. Nowy Świat 18/20, Warszawa 00-373.

W tym samym trybie pracować będą delegatury naszego urzędu w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

Informacji telefonicznej udzielają wyłącznie sekretariaty urzędu i delegatur, od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-15.00.

Kontakt telefoniczny do sekretariatu Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie, tel. 22 44 30 400, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delegatura w Ciechnowie, tel. 23 672 49 52, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Delegatura w Ostrołęce, tel. 29 764-22-38, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Delegatura w Płocku, tel. 24 262-76-71, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Delegatura w Radomiu, tel. 48 363-92-14, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Delegatura w Siedlcach, tel. 25 633-94-58, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Archiwum aktualności:
Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g